• وبلاگ : ما مي توانيم!
 • يادداشت : رنگ سياه نمايے هم مشکے ست! (2)
 • نظرات : 9 خصوصي ، 16 عمومي
 • درب کنسرو بازکن برقی

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
     1   2      >
   


  بسمه تعالي

  هنر حزب الله اين است که عيب دوستو ميگه همين جور که محاسنشو ميگه بايد بگيم رضاي خداوند اين است

  با سلام

  اميدوارم که از اين روزاي آخر ماه مبارک نهايت استفاده رو داشته باشين

  چند وقتي است که بحث حجاب و پوشش لباس در جامعه رواج دارد. از آنجايي که در ويژه نامه خاتون در اين باره بحث شده بود و بسياري از آن انتقاد داشتند، اين جانب به بررسي يکي از جنجالي ترين مصاحبه هاي اين ويژه نامه ، يعني مصاحبه ي آقاي کلهر، انجام داده ام که اميدوارم در اندازه ي خودم توانسته باشم خدمتي به مردم مومن کنم

  هرچند که کمي طولاني است و در دو پست جاسازي شده است اما فکر کنم ارزش داشته باشد که نيمه نگاهي به آن بيندازيد باشد که برخي شبهات شما در اين مطلب پاسخ داده شده باشد

  در ضمن يادتان باشد که بهترين هديه ، گفتن اشتباهات بنده است

  ياعلي سيدعلي

  اگر براي دكتر احمدي نژاد دكتر احمدي نژاد ، كابينه خط قرمز است ، براي ما حجاب _خاصه چادر _ خط قرمز بوده زيرا ميراث مادرمان ، حضرت زهراي مرضيه است و ياد آور كوچه هاي مدينه و زخم پنهان شيعه است . با مطلبي با عنوان "سرنوشت خليفه سوم(عثمان )در انتظار مشايي " به روز هستم .

  ((وبلاگ سربازان خودسر امام زمان ))

  پاسخ

  من با خودسر ها کاري ندارم.... :|

  اگر براي دكتر احمدي نژاد دكتر احمدي نژاد ، كابينه خط قرمز است ، براي ما حجاب _خاصه چادر _ خط قرمز بوده زيرا ميراث مادرمان ، حضرت زهراي مرضيه است و ياد آور كوچه هاي مدينه و زخم پنهان شيعه است . با مطلبي با عنوان "سرنوشت خليفه سوم(عثمان )در انتظار مشايي " به روز هستم .

  ((وبلاگ سربازان خودسر امام زمان ))

  پاسخ

  من با خودسر ها کاري ندارم.... :|
  سلام
  به پست اخير بنده درباره خاتون هم سري بزنيد.
  ممنون
  يا زهرا

  سلام بر شمادوست عزيز خدا قوت .بسيار خوب نوشتيد.
  الهم عجل لوليک الفرج
  + درباره ويژه نامه جنجالي 
  آيت الله حائري شيرازي دروغ نسبت داده شده به ايشان توسط «نسيم آنلاين» را تکذيب کرده، مصاحبه خاتون با ايشان را بدون تحريف دانسته و تکمله اي بر آن نوشته اند که مي توانيد در سايت نشريه خاتون ببينيد:
  http://khatoonmag.blogfa.com/
  سرچ کردم و حق رو به شما ميدم!ولي در بقيه موارد چي؟
  جواب سوال دومم را نداده ايد سرکار عليه؟چون دو ترم فلسفه پاس کرده ايد ديگر مشهدي جماعت نميتوانند از پس منطق و استدلال شما برايند؟سبقه بي منطقي شما بر هر کسي پوشيده باشه بر من پوشيده نيست!پس زبان به کام گيريد تا جواب در خور اراجيفتان که به مشهدي ها نسبت داده ايد نشنيده ايد!
  1- از اين که در اين هياهوي رسانه اي غرق نشده و سعي نمودي در مورد ما منصفانه بنويسي، ممنون
  2- آيت الله حائري شيرازي دروغ نسبت دادده شده به ايشان توسط نسيم آنلاين را تکذيب کرده و مطالب منتشره در خاتون را تأييد نموده و تکمله اي نيز بر آن افزوده اند که مي توانيد در سايت نشريه خاتون ببينيد
  مقدم‌فر در گفت‌وگو با فارس:
  ويژه‌نامه خاتون و موضوعات انحرافي، نبايد بيش از حد طبيعي «برجسته» شود

  خبرگزاري فارس: يك صاحبنظر مسائل استراتژيك گفت كه جريان انحرافي با انتشار ويژه‌نامه "خاتون " به‌دنبال انحراف اذهان از جهاد اقتصادي و مبارزه با فساد اين جريان است. بايد مراقب بود تا موضوعات انحرافي از اين قبيل، بيش از حد طبيعي «برجسته» نشود.

  پاسخ

  فارس بره لطفا گندي که امروز بالا آورده رو ماله کشي کنه...اينقدر اراجيف اون آقاي آلوده اي رو نذاره روي سايت
  براي ثبت در تاريخ. ( از ويژه نامه خاتون تا حرفهاي علي مطهري در مصاحبه با فارس)
  تاکنون آيت‌الله حائري شيرازي، آيت‌الله سيد محمد قائم‌مقامي و حجت الاسلام غريب رضا مصاحبه ها و نوشته هاي خود را تحريف شده دانسته و فعالان فرهنگي چون وحيد خاوه‌اي(مشاور مديرمسئول سابق روزنامه ايران)، مجتبي زارعي(عضو هيئت علمي دانشگاه)، علي يوسف پور(صاحب امتياز روزنامه سياست روز)، فاتحي زاده(مشاور امور بانوان و خانواده استانداري اصفهان) و بهزاد حميديه هر گونه همکاري با ويژه نامه خاتون را تکذيب کرده‌اند.

  عباس انساني نيز که به عنوان جانشين سردبير اين ويژه نامه معرفي شده، همکاري با اين نشريه را تکذيب و تاکيد کرده است: "مطالب حاشيه‌اي و نابجاي مندرج در اين ويژه‌نامه به هيچ‌ وجه مورد تاييد بنده نبوده است."


  سپيده خانم شما عاد ت دارين که به مشهدي جماعت توهين کنين؟
  پاسخ

  يه سرچ کن اگر بفرماييد متوجه ميشيد مصاحبه آقاي حائري براي يه سال پيش هست و من عين همين متن رو پارسال توي سايت همين آقايون رجا و امثالهم خوندم.لابد تکذيبه رو هم همين آقايون داعيه دار پيروان رهبر بودن زدن.
  + موح :)) 
  اوه اوه استدلالات علمي در اين متن سراسر موج ميزد

  به به کم الله
  استرحکم الله بالخير

  !!

  بابا بيا روزنامه ايران استخدام شو
  پاسخ

  يه بار ديگم بهت گفتم فهم مشهدي جماعت به منطق و استدلال نميرسه.پس خيلي به خودت فشار نيار
  حالا سر بزن. بيا بخونش و بنويس
     1   2      >